APC by Schneider Electric prezintă top 9 greşeli în planificarea şi proiectarea centrelor de date

august 30 18:40 2013

Stire it de ultima ora: APC by Schneider Electric prezintă top 9 greşeli în planificarea şi proiectarea centrelor de date

Construirea sau extinderea unui centru de date se poate transforma într-un eşec, din cauza unei planificări nepotrivite, mai ales atunci când companiile nu îşi evaluează nevoile lor de afaceri în mod corespunzător. APC by Schneider Electric avertizează cu privire la nouă greşeli majore pe care companiile trebuie să le evite pentru a construi centre de… Citeste toata stirea it APC by Schneider Electric prezintă top 9 greşeli în planificarea şi proiectarea centrelor de date la computerworld.ro.

Urmareste stirile IT si pe Facebook la adresa de web https://www.facebook.com/StiriITC si pe Twitter la adresa https://twitter.com/stiri_itc_ro. Daca ti-a placut aceasta stire, foloseste butoanele de socializare de mai jos pentru a raspandi stirea.  Nu rata ultimele stiri it. Vezi titlurile cele mai importante in sectiunea de mai jos.

  Categories: