Românii profită de early booking: Vacanțele de 4 și 5 stele în Antalya, Rhodos și Santorini, cele mai cumpărate

ianuarie 26 17:15 2015

Stire it de ultima ora: Românii profită de early booking: Vacanțele de 4 și 5 stele în Antalya, Rhodos și Santorini, cele mai cumpărate

Turiștii români au început să își planifice și să achiziționeze vacanțele estivale încă din prima lună a anului, potrivit Paravion.ro, una din cele mai importante agenții de turism 100% online din România. Astfel, cele mai cumpărate destinații pe Paravion.ro sunt Antalya, Rhodos, Creta (Chania) și Santorini, cu servicii și cazare premium în hoteluri de 4-5… . Sursa Românii profită de early booking: Vacanțele de 4 și 5 stele în Antalya, Rhodos și Santorini, cele mai cumpăratecomputerworld.ro.

Urmareste stirile IT si pe Facebook la adresa de web https://www.facebook.com/StiriITC si pe Twitter la adresa https://twitter.com/stiri_itc_ro. Daca ti-a placut aceasta stire, foloseste butoanele de socializare de mai jos pentru a raspandi stirea.  Nu rata ultimele stiri it. Vezi titlurile cele mai importante in sectiunea de mai jos.