Klaus Iohannis, în Estonia. Președintele țării participă vineri la Reuniunea informală a Consiliului European pe teme digitale

septembrie 27 13:15 2017

Stire IT: Klaus Iohannis, în Estonia. Președintele țării participă vineri la Reuniunea informală a Consiliului European pe teme digitale

Președintele Klaus Iohannis va participa, vineri, la Reuniunea informală a Consiliului European pe teme digitale. Purtătorul de cuvânt al Administrației Prezidențiale a anunțat, miercuri, principalele teme de discuție aflate pe agenda summitului de la Tallinn.
Citește mai departe…. Sursa Klaus Iohannis, în Estonia. Președintele țării participă vineri la Reuniunea informală a Consiliului European pe teme digitale – tvrinfo.ro.
Daca ti-a placut aceasta stire, foloseste butoanele de socializare de mai jos pentru a raspandi stirea.  Nu rata celelalte stiri din General. Vezi titlurile cele mai importante mai jos.